SMAJ220CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ220CA
JLCPCB Part #
C3720042
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1.1A 220V 246V 356V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS