SMAJ110CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ110CA
JLCPCB Part #
C3720905
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 2.3A 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS