QJ8006N5RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ8006N5RP
JLCPCB Part #
C3614776
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V 50mA 50mA 6A 800V TO-263(D2PAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS