PLED13Q12
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
PLED13Q12
JLCPCB Part #
C2760751
Package
QFN-2(3x3)
Description
-40℃~+150℃ 1.2V 13V 5mA QFN-2(3x3) LED Protection ROHS