PGB2010201KR-30NR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
PGB2010201KR-30NR
JLCPCB Part #
C20349789
Package
0201
Description
-40℃~+85℃ 0.05pF 1 10nA 20V 30V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS