L6004V6TP
MFR.Part #
L6004V6TP
JLCPCB Part #
C17221218
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 4A 5mA 600V TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS