L6004V8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L6004V8TP
JLCPCB Part #
C17389261
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 15mA 4A 600V TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS