IXFK36N60P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXFK36N60P
JLCPCB Part #
C6577956
Package
TO-264AA
Description
36A 3V 600V 650W TO-264AA MOSFETs ROHS