HE721C1200
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
HE721C1200
JLCPCB Part #
C1519209
Package
DIP,19.1x7.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 12V 175V@DC 200mΩ 250mA 3ms 3ms 500Ω 5W 8 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,19.1x7.2mm Reed Relays ROHS