046701.5NRHF
MFR.Part #
046701.5NRHF
JLCPCB Part #
C187608
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 0.0766 0.8mm 1.5A 1.6mm 32V 35A、35A 65V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS