8.0SMDJ14A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ14A-T7
JLCPCB Part #
C3699647
Description
-65℃~+150℃ 14V 15.6V 23.2V 344.9A 8kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS