0235.250VXEP
MFR.Part #
0235.250VXEP
JLCPCB Part #
C3161670
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS