8.0SMDJ70CA
MFR.Part #
8.0SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C3704460
Description
-65℃~+150℃ 113V 70V 71A 77.8V 8kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS