8.0SMDJ48CA
MFR.Part #
8.0SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C1983745
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 103.4A 48V 53.3V 77.4V 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS