8.0SMDJ45CA
MFR.Part #
8.0SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C3709954
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110.1A 45V 50V 5uA 72.7V 8kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS