8.0SMDJ33CA
MFR.Part #
8.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C1976002
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 150.1A 33V 36.7V 53.3V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS