8.0SMDJ24CA
MFR.Part #
8.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C1976006
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 205.7A 24V 26.7V 38.9V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS