8.0SMDJ20CA
MFR.Part #
8.0SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C1983814
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 20V 22.2V 247A 32.4V 5uA 8kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS