0876.125MRET1P
MFR.Part #
0876.125MRET1P
JLCPCB Part #
C3160618
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS