8.0SMDJ12CA
MFR.Part #
8.0SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C1974514
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 14.7V 25.7V 402.1A 800uA 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS