8.0SMDJ110CA
MFR.Part #
8.0SMDJ110CA
JLCPCB Part #
C3713192
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 45.2A 5uA 8kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS