5KP210CA
MFR.Part #
5KP210CA
JLCPCB Part #
C1976077
Description
-55℃~+175℃ 14.6A 210V 233V 2uA 349.5V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS