5.0SMDJ75CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ75CA
JLCPCB Part #
C3719956
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 121V 41.4A 5kW 5uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS