5.0SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C2649886
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 48V 53.3V 5kW 5uA 64.7A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS