5.0SMDJ45CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C2649885
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 45V 50V 5kW 5uA 68.8A 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS