5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C3720939
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 129A 24V 26.7V 38.9V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS