3.0SMCJ51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
3.0SMCJ51CA
JLCPCB Part #
C3718195
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS