30KPA58CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA58CA-HR
JLCPCB Part #
C1984618
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW@10/1000us 327.9A 58V 64.8V 92.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS