30KPA51CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA51CA-HR
JLCPCB Part #
C1984656
Description
30kW@10/1000us 350.7A 50uA 51V 57V 86.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS