30KPA48CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA48CA
JLCPCB Part #
C1972974
Package
P600
Description
150uA 30kW@10/1000us 371.3A@10/1000us 48V 58.96V 81.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS