30KPA36CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA36CA
JLCPCB Part #
C1972976
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 36V 44.22V 490.3A@10/1000us 5mA 61.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS