30KPA288CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA288CA
JLCPCB Part #
C1976119
Description
-55℃~+175℃ 288V 2uA 30kW@10/1000us 321.7V 469.9V 64.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS