30KPA270A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA270A-HRA
JLCPCB Part #
C1984696
Description
-55℃~+175℃ 270V 301.6V 30kW@10/1000us 436.2V 69.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS