30KPA198CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA198CA-B
JLCPCB Part #
C1499200
Description
198V 243.32V 2uA 30kW@10/1000us 319.8V 94.7A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS