30KPA198CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA198CA
JLCPCB Part #
C1976124
Description
-55℃~+175℃ 198V 243.32V 2uA 30kW@10/1000us 319.8V 94.7A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS