30KPA144CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA144CA-HR
JLCPCB Part #
C1984575
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 135.8A 144V 160.8V 223.2V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS