30KPA132A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA132A-HRA
JLCPCB Part #
C1984676
Description
-55℃~+175℃ 132V 142.3A 147.4V 213V 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS