30KPA120CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA120CA-HR
JLCPCB Part #
C1984584
Description
-55℃~+175℃ 120V 134V 155.9A 194.4V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS