20KPA96CA
MFR.Part #
20KPA96CA
JLCPCB Part #
C1984242
Description
-55℃~+175℃ 107.2V 130.3A 155V 20kW@10/1000us 96V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS