20KPA80CA
MFR.Part #
20KPA80CA
JLCPCB Part #
C1984247
Description
-55℃~+175℃ 130V 155.4A 20kW@10/1000us 80V 89.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS