20KPA68CA
MFR.Part #
20KPA68CA
JLCPCB Part #
C1984225
Description
-55℃~+175℃ 110V 183.6A 20kW@10/1000us 68V 76V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS