20KPA44CA
MFR.Part #
20KPA44CA
JLCPCB Part #
C1976266
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 277.9A 2uA 44V 49.1V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS