20KPA28CA
MFR.Part #
20KPA28CA
JLCPCB Part #
C1984219
Description
20kW@10/1000us 28V 31.28V 420.8A 48V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS