20KPA280CA
MFR.Part #
20KPA280CA
JLCPCB Part #
C1984371
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 280V 312.8V 44.8A 451V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS