20KPA256CA
MFR.Part #
20KPA256CA
JLCPCB Part #
C3708867
Description
-55℃~+175℃ 20kW 256V 286V 2uA 412V 49A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS