20KPA204CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20KPA204CA
JLCPCB Part #
C1976240
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 204V 20kW@10/1000us 227.9V 2uA 329V 61.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS