20KPA144A
MFR.Part #
20KPA144A
JLCPCB Part #
C1984186
Description
144V 160.8V 20kW@10/1000us 232V 87.1A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS