20KPA132CA
MFR.Part #
20KPA132CA
JLCPCB Part #
C1984221
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 132V 147.4V 20kW@10/1000us 213V 94.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS