1812L200/16DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L200/16DR
JLCPCB Part #
C439873
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 100A 16V 1W 20mΩ 2A 2s 3.41mm 3.5A 4.73mm 70mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS