1.5SMC510CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC510CA
JLCPCB Part #
C223930
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.1A@10/1000us 434V 556.5V 725V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS